Gabinet

Instytut Lesthezone

Instytut Lesthezone to zespół wysokiej klasy profesjonalistów który zajmuje się przekazywaniem wiedzy z zakresu medycyny i kosmetologii. Wyposażamy gabinety w najwyższej klasy sprzęt do przeprowadzania zabiegów.

Instytut Lesthezone jest twórcą pierwszego w Polsce programu, który gwarantuje jakość sprzętu i poziomu wykonywanych usług.

pewny zabieg

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do naszych autoryzowanych gabinetów kosmetycznych, ośrodków odnowy biologicznej, gabinetów lekarskich oraz SPA.

Instytut Lesthezone gwarantuje jakość przeprowadzanych zabiegów. Personel placówek biorących udział w programie „PEWNY ZABIEG” posiada kwalifikacje uzyskane podczas szkoleń w naszym Instytucie. Sprzęt najwyższej jakości oraz profesjonalnie przeszkolony personel posiadający certyfikaty Instytutu Lesthezone zapewniają gwarancję bezpieczeństwa oraz oczekiwanych wyników zabiegu.

Formularz kontaktowy

Witamy Państwa w dziale, w którym znajdują się wszystkie nasze dane kontaktowe, mapy dojazdowe, a także formularz, który umożliwia wysłanie do nas wiadomości z pytaniem dotyczącym naszej działalności lub programu "PEWNY ZABIEG".


Imię i nazwisko :

Adres e-mail lub telefon :

Treść wiadomości :
 • gabinet
 •          
 • Centrala
  Instytut Lesthezone Import Eksport

  41- 500 Chorzów Aleja Wojska Polskiego 17

  godziny otwarcia PN – PT 8 - 16
  hurt@lesthezone.pl
  +48 (0) 501 509 569
  +48 (0) 508 143 567
  fax +48 (032) 241 71 94
Home | Katalog gabinetów | Nasza oferta | Kontakt
Copyright © 2008 pewnyzabieg.pl Wszalkie prawa zastrzeżone.