Gabinet

Instytut Lesthezone

Instytut Lesthezone to zespół wysokiej klasy profesjonalistów który zajmuje się przekazywaniem wiedzy z zakresu medycyny i kosmetologii. Wyposażamy gabinety w najwyższej klasy sprzęt do przeprowadzania zabiegów.

Instytut Lesthezone jest twórcą pierwszego w Polsce programu, który gwarantuje jakość sprzętu i poziomu wykonywanych usług.

pewny zabieg

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do naszych autoryzowanych gabinetów kosmetycznych, ośrodków odnowy biologicznej, gabinetów lekarskich oraz SPA.

Instytut Lesthezone gwarantuje jakość przeprowadzanych zabiegów. Personel placówek biorących udział w programie „PEWNY ZABIEG” posiada kwalifikacje uzyskane podczas szkoleń w naszym Instytucie. Sprzęt najwyższej jakości oraz profesjonalnie przeszkolony personel posiadający certyfikaty Instytutu Lesthezone zapewniają gwarancję bezpieczeństwa oraz oczekiwanych wyników zabiegu.

Program "PEWNY ZABIEG"

W kosmetyce podobnie jak w medycynie następuje ciągły rozwój.

Dla nas Twój Gabinet jest naprawdę ważny!
Nasi instruktorzy rzetelnie przekazują całą swoją wiedzę. Każdy zakup urządzenia jest połączony z profesjonalnym szkoleniem. Szkolenie składa się z części teoretycznej, praktycznej oraz z pisemnego egzaminu zakończonego wydaniem oryginalnego numerowanego imiennego certyfikatu LESTHEZONE.

Dla nas współpraca z Państwem nie kończy się na sprzedaży urządzenia lecz rozpoczyna się z chwilą jego zakupu. Nasze doświadczenie jest bezustannie uzupełniane o nowe informacje z dziedziny medycyny i kosmetologii. Do dyspozycji autoryzowanych gabinetów są nasi trenerzy oraz lekarze. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie.
Tylko współpraca z profesjonalistami gwarantuje, że klienci Twojego Gabinetu uzyskają pełną satysfakcję. Do Twoich klientów docieramy poprzez prasę ogólnopolska, pozycjonowaną stronę internetową. Zapewniamy materiały reklamowe.

Posiadamy jeden z najlepszych serwisów w Polsce. Usługi serwisowe, gwarancyjne i pogwarancyjne prowadzone są ekspresowo. Posiadamy bardzo dogodne warunki finansowania. Jeśli chcesz wziąć udział w naszym programie www.pewnyzabieg.pl oraz poszerzyć grono zadowolonych klientów naszego Instytutu prosimy o kontaktCentrala
Instytut Lesthezone Import Eksport
41- 500 Chorzów
Aleja Wojska Polskiego 17

godziny otwarcia
PN – PT 8 - 16
hurt@lesthezone.pl
+48 (0) 501 509 569
+48 (0) 508 143 567
fax +48 (032) 241 71 94

Home | Katalog gabinetów | Nasza oferta | Kontakt
Copyright © 2008 pewnyzabieg.pl Wszalkie prawa zastrzeżone.