BIO CLINIC

Dane teleadresowe

ul. Mikołowska 7
44-100 Gliwice
TEL. 600 686 500
TEL. 32 441 75 17
www.bio-clinc.pl

Opis gabinetu

Bio-Clinik – Autoryzowany gabinet BIO-REZONANSU, LASERO-TERAPII oraz MEDYCYNY ESTETYCZNEJ. To gabinet w naszym okręgu, pracujący na najnowocześniejszej, dostępnej na rynku aparaturze . Posiadamy certyfikaty i autoryzacje oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny fizjoterapii oraz medycyny w tym medycyny estetycznej.
Serdecznie prosimy wszystkich pacjentów aby poddając się terapiom w jakimkolwiek gabinecie zwróć uwagę na:
Certyfikat ukończenia specjalistycznego szkolenia oraz autoryzację wykonania przeglądów urządzeń, ważną na rok bieżący oraz certyfikat ISO 9001.
Zespół BIO-CLINIC wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich pacjentów dołożył wszelkich starań aby poszerzyć zakres swoich usług w zakresie ozono, fizyko i lasero Terapi. To gabinet posiadający najnowocześniejsze urządzenia w tym do lasero-terpaii firmy LESTHEZONE.
Jesteśmy także jedynym w okręgu AUTORYZOWANYM i CERTYFIKOWANYM DYSTRYBUTOREM urządzeń do oznono terapii kąpielowej BALSAN FUTURA i mat masujących SANA PLUS, to jak do tej pory nie podważalny, niemiecki lider na rynku europejskim, produkujący urządzenia do wykonywania zabiegów kąpieli i masaży wodnych z użyciem ozonu oraz mat masujących, także do użytku domowego. Aby nasze usługi w tym zakresie stały się bardziej komplementarne, nasz gabinet jest wyposażony w profesjonalne urządzenia do rehabilitacji i masażu takich firm jak HABYS, a suplementy diety renomowanych firm uzupełniają naszą ofertę, która to po zakończeniu spotkania z naszym wykwalifikowany zespołem ma pozostawić na Twarzach naszych pacjentów uśmiech i zadowolenie.
Zespół Bio-Clinic, systematycznie rozwija swoją wiedzę i umiejętności, bierze cykliczny udział w szkoleniach i kursach na terenie całego kraju, by cały czas ponosić swoje kwalifikacje. Staramy się aby nasz personel był profesjonalnie przygotowany, tak by Państwa wizyty w naszym gabinecie przynosiły maksymalną satysfakcję i poprawę zdrowia, bo głęboko wierzymy, że to właśnie Wasza opinia w środowisku swoich bliskich, znajomych pozwoli nam w sposób profesjonalny i kompetentny zaistnieć wśród pacjentów potrzebujących naszej pomocy i wsparcia.
Gabinet który odwiedzicie został specjalnie zaprojektowany przez architektów tak, by czuli się Państwo w nim dobrze i ciepło, nasz personel ma obowiązek zapewnić zrozumiałą i rzetelną informację, każdorazowo otrzymacie Państwo u nas czytelną ofertę diagnostyczną, zabiegową oraz cenową.

Serdecznie Państwa pozdrawiamy i zapraszamy .

BIO-CLINIC Anna i Adam KORYCCYGaleria fotografii

gabinet gabinet gabinet gabinet gabinet gabinet gabinet
Home | Katalog gabinetów | Nasza oferta | Kontakt
Copyright © 2008 pewnyzabieg.pl Wszalkie prawa zastrzeżone.